Sık Sorulan Sorular

Site üyeliği ücretsiz midir?
Evet sitemizde hem bireysel hem de kurumsal üyelikler tamamıyla ücretsizdir.


Sitede ilan vermek ücretsiz midir?
Sitemizde tüm ilanlarınızı ücretsiz şekilde yayınlayabilirsiniz.


Vitrin ilanları ne işe yarar?
Tıpkı bir alışveriş mağazasında olduğu gibi sitenin vitrin ilanları kısımlarında gösterilen ilanlar daha ön plana çıkartılarak çok daha fazla ziyaretçinin bu ilanları görmesi sağlanır. Bu sebeple vitrinlerde yayınladığınız ilanlarınız hedefinize ulaşmada size avantaj olarak geri dönecektir. 


İlan vitrinleri ücretli midir?
Vitrinler çok düşük bir ücrete tabidir. Bu az bir ücret karşılığında çok daha fazlasını kazanabilirsiniz. 


Ürünlerimi almak isteyenler sizin hesaba mı ödeme yapacak?
Sitemiz ilan yayınlama sitesi olup tarafımızdan tahsilat yapılmamaktadır. Sattığınız ürünleri almak isteyenlerle iletişim kurup kendi hesap numaranıza ödemenin yaplmasını sağlamalısınız. 


İlanlarım neden yayınlanmıyor?
Bunun bir çok sebebi olabilir. Eklediğiniz ilanlar sırası geldiğinde site editörleri tarafından kontrol edilerek uygun bulunması halinde yayına alınacaktır. Eğer ilanlarınız uzun bir süredir onaylanmıyorsa benzer veya birden fazla ilan girmiş olabilirsiniz. Yasalara aykırı ve kurallara uymayan ilanların da onaylanmadığını unutmayınız. 


İlanıma yüklediğim resimler neden görünmüyor?
Yüklediğiniz ilan resimleri ilk aşamada (pasif durum) beklemededir. Sırası geldiğinde site yöneticileri tarafından kontrol edilip onaylandıktan sonra (aktif durum) ilanda görünmeye başlar. Eğer kurallara uymayan bir resim yüklediyseniz iptal durumuna alınacaktır. 


Üyelik iptali yapabilir miyim?
İletişim sayfamızdaki formdan bu talebinizi bize iletirseniz üyelik iptaliniz yapılacaktır. 


Sakıncalı bir ilan tespit ettim, ne yapabilirim?
İlan ihbar kısmından veya iletişim sayfamızdaki formdan ilan numarası ile birlikte ilan başlığını bize iletmeniz halinde site yöneticileri tarafından gerekli işlemler yapılacaktır.