Hakkımızda

buradaoto.com Batman merkezli tüm Türkiye'ye hizmet veren bir ilan platformu olarak kurulmuştur.  Sektörel bilgisini ve birikimini; kullanıcı dostu, akıllı dijital çözümleriyle  sunarak, zamandan ve maliyetten tasarruf edip, satışlarınızı hızlandırmayı amaçlamaktadır.

 

      Emlak Ofislerini, inşaat firmalarını, oto galericileri, ürün satıcılarını ve bu alanda arayış içinde olanları bir araya getirme amacıyla kurulmuş, hızlı, dinamik, yenilikçi, yüksek kalite hizmeti ve detaylı ilanları ile sektörde çözüm ortağı olmuştur.

   

buradaoto.com  Web Sitesinin Hizmetleri Nelerdir?

               

Farklı emlak projeleri çerçevesinde satılan ya da kiraya verilen birçok konut, buradaoto.com farkı ile internet kullanıcılarına ulaşmaktadır. Bunun için www.buradaoto.comadlı web adresi ziyaret edilmelidir. Sayfaya girdiğiniz zaman farklı arama seçeneklerini kullanabilirsiniz. 

Web sayfasının tasarımı ise oldukça sadedir. Gözü yormayan tasarım. Sayfanın üst bölümünde bir arama alanı vardır. Buraya sadece kelime ve ilan numarası yazarak, arama yapabilirsiniz. Eğer isterseniz üst menü üzerinden de dilediğiniz ilanı bulabilirsiniz. 

Web sitemize üyelik ücretsizdir. Sorunsuz bir şekilde üye olabilirsiniz. Eğer alıcıysanız, üye olarak yaptığınız aramaları kaydedebilirsiniz. Hoşunuza giden herhangi bir projeyi de favorilerinize ekleyebilirsiniz.   

buradaoto.com işinizi kolaylaştıran teknolojik alt yapısı ile sınırsız sayıda ücretsiz emlak ilanı verebileceğiniz bir platformdur. Bazı büyük sitelerin fiyat politikalarına tepki amaçlı doğmuştur.

 Sitemizi ziyaret etmenizi dileriz saygılarımızla.