Gizlilik Politikası

buradaoto.com sitesini ziyaret ederek kabul ettiğiniz koşullar çerçevesinde; kesinlikle cinsellik, yanlış, yanıltıcı, yasadışı örgütlenme, kırıcı, kişisel gizlilik, uluslararası ve Türkiye Cumhuriyeti Yasaları'na aykırı içeriği olan ilanlar ekleyemezsiniz. Bunun yanında, telif hakkı içeren dosya vb. materyalleri de paylaşamazsınız. Spam, flood, reklam, zincirleme mektup, piramit şemaları ve taciz kesinlikle yasaktır.

Yolladığınız hiçbir ilanın buradaoto.com ekibi tarafından yasallığı onaylanamaz. Lütfen şunu unutmayın; bizler atılan her ilanı anında görüntüleyemeyiz ve ilanların içeriği bizim sorumluluğumuzda değildir. Paylaşılan bilgilerin hiçbirinin yararlı veya bütünleyici olduğunu garanti edemeyiz. Gönderilen ilanlar yalnızca ilan sahibinin görüşlerini belirtir; buradaoto.com ekibinin görüşlerini değil. Eğer gönderilmiş bir ilanın sakıncalı olduğunu düşünüyorsanız, durumu derhal ilanda yeralan ŞİKAYET ET linkine tıklayarak bildiriniz. buradaoto.com sahipleri ve editör ekibi, makul bir zaman çerçevesi içerisinde, sakıncalı olarak nitelendirilen içeriğin kaldırılmasına yönelik bir karar alma hakkına sahiptir. Bu tümüyle elle yürütülen bir süreç olduğundan dolayı lütfen ilanların anında kaldırılmasının veya kısmen düzenlenmesinin mümkün olamayabileceğini unutmayın. Bunlar, üyelerin profil bilgileri için de geçerlidir. Eklemiş olduğunuz ilanlardan şahsınız sorumlu tutulacaktır.

 

Ayrıca, bu siteyi, buradaoto.com'le bağlantılı diğer web siteleri, site ekibini ve sahiplerini zarara uğratmamayı ve oluşabilecek zararlardan korumayı kabul etmiş sayılırsınız. buradaoto.com, siteyi kullanış tarzınızın neden olduğu bir durumdan dolayı resmi bir şikâyet alırsa veya yasal işlemler bunu gerektirirse, kimliğinizi (ek olarak, bu hizmeti kullanırken hakkınızda toplanmış olan diğer bilgilerinizi) açıklama haklarını saklı tutar. buradaoto.com web sitesinde yer alan ve site kullanıcıları tarafından oluşturulan tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından buradaoto.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz. Yayınlanmasının uygun olmadığını düşündüğünüz bir içerik varsa lütfen iletişim sayfamızdaki formdan bize iletiniz veya buradaoto@gmail.com adresine mesaj gönderiniz.